SEO Hizmeti

Anasayfa SEO Hizmeti

SEO Hizmeti

Günümüz internet teknolojisinin yaygınlaşmasının sonucu olarak insanlar neredeyse tüm isteklerini dijital platformlar sayesinde gerçekleştirmektedirler. İnsanların ihtiyaç duydukları ürünleri, internet aracılığı ile bulmaları ve satın almaları artık çok daha kolay hale gelmiştir.

Bu gelişimin sonucu, yeni sektörlerin , yeni rakipler ve rekabet ortamının oluşmasına neden olmaktadır. Bundan kaynaklı web sitesi kullanıcılarının profesyonel SEO hizmeti alarak insanlar tarafından rakiplere oranla daha fazla tercih edilme ve arama motorunda daha görünür olması gereklidir. Sizler de Seorative ile sıralamalarda yükselebilir ve ziyaretçi sayınızı artırabilirisiniz.

Kurumsal SEO

Kurumsal firmaların Yandex ve Google başta olmak üzere arama motorlarında kolayca bulunmasını sağlayacak ve üst sıralamalarda yer almayı kolaylaştıracak optimizasyon sürecine kurumsal SEO adı verilmektedir.

Yapılan detaylı optimizasyonlar sayesinde hazırlanan kurumsal web siteleri. arama motorru sıralamalarında yükselerek daha çok kitleye ulaşırlar. Bu yükseliş, firmanın gelir artışının yanında markalaşmaya da katkı sağlar.

Kurumsal SEO Hizmeti Nedir?

SEO ajansımızın, kurumsal firmalar için vermekte olduğu arama motoru optimizasyonu hizmetine kurumsal SEO hizmeti denilmektedir. Uzman kadro ve doğru stratejiler ile sunulan hizmetimiz sayesinde hizmet verilen sitenin her geçen gün arama motoru sıralamalarında yükselmesi mümkün olur. Bu yükselmenin etkisiyle firmanın satış grafiği ve tercih edilirliği artmaktadır.

Neden Kurumsal SEO Hizmeti Almalısınız?

Kurumsal web sitesi sahibiyseniz bu alanda verilen kurumsal SEO hizmeti almalısınız. SEO ajansımızdan alacağınız bu hizmet sayesinde kendi imkanlarınızla yaygın olarak kullanılan arama motorlarında sıralamanızı yükseltmek için uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız. Bu hizmet sayesinde site trafiğinize ve geri dönüşüm oranınızı artırabilirsiniz.

Kurumsal SEO’nun etkisiyle web siteniz görünür hale geleceğinden daha çok insan tarafından bilinecek ve bu markanıza prestij kazandıracaktır. Bunun dışında aldığınız hizmetle kaliteli içeriklerle donatılmış kullanıcı dostu web sitelerinin sahibi olabilirsiniz.

Kurumsal SEO Hizmetinin Kapsamı Nelerdir?

Kurumsal firmanız için alacağınız SEO hizmeti içeriğinin kapsamını merak edebilirsiniz.

Sizler için sunduğumuz kurumsal SEO hizmetinin kapsamı şöyledir;

 • Site içi SEO çalışmaları
 • Teknik SEO geliştirmeleri
 • Dış SEO çalışmaları

Profesyonel SEO hizmeti sunan firmamızdan kurumsal SEO hizmeti almak ve bu sayede arama motorlarında istediğiniz sıralamaya ulaşmak isterseniz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sizler için sunduğumuz SEO hizmeti sayesinde firmanızın tanıtımını da kolay yoldan yapmış olursunuz.

Marka Bilinirliği Kazanmak İçin Kurumsal SEO Hizmeti

Uzman kadromuzdan alacağınız kurumsal SEO hizmeti marka bilinirliği kazanmanıza yardımcı olur. Sıralamada yükselmeniz, web sitenizin aracılığıyla oluşturduğunuz markanın fark edilmesini sağlar. Siteniz üzerinden satacağınız ürün veya hizmet kalitesi de markanın beğenilmesini aynı zamanda insanlar tarafından önerilmesini sağlayacaktır. Bu sayede daha çok insan tarafından bilinir ve tercih edilir hale gelebilirsiniz.

SEO Hizmeti Nedir?

SEO hizmeti nedir, SEO ajansları ve uzmanları tarafından verilen arama motoru optimizasyonu hizmetlerine verilen genel bir isimdir. E-ticaret, giyim, gıda ve daha birçok farklı sektörde varlık sürdüren firmalar rakiplerinin arasında tercih edilir olmak isterler.

Bunun için dijital pazarlama alanında varlık sürdürmeleri ve bu nedenle de web sitesi açmaları gerekir. Ancak açılan her sitenin insanlara ulaşması mümkün olmaz. Bazı siteler daha popüler hale gelerek müşteriler tarafından tercih edilir. SEO hizmetleri ise web sitelerinin tercih edilirlik oranını artması yönündeki çalışmaları kapsar.

Profesyonel olarak alınan SEO hizmeti sayesinde sitelerin trafik çekme gücü artırılır, dijital dünyada daha etkin hale gelinir, hedef kitleye ulaşılır ve arama motorunda daha görünür hale gelmek mümkün olur. Bunlar sayesinde ise aynı sektörde hizmet veren onlarca firma ile rahatça rekabet edilebilir. Bu da markanın veya firmanın kalıcılığını sağlar.

SEO Hizmeti İçeriği

Firmamız sayesinde alacağınız SEO hizmeti en yüksek müşteri sayısına ulaşmanızı, sıralamanızın yükselmesini ve sitenizi ziyaret eden insan sayısının artmasına yardımcı olur. Bu kazanımların elde edilmesi içinse ekibimiz titiz bir şekilde çalışmalar yaparak sitenin SEO ve kullanıcı dostu olmasını sağlar. SEO hizmetleri değerlendirme, strateji belirleme, plan, analiz ve projelendirme kriterlerinden oluşur.

Bu bağlamda sizlere sunduğumuz SEO hizmetinin içeriği şöyledir;

 • Dijital pazarlama ve SEO stratejileri belirlenir.
 • Web sitesinin hitap edeceği hedef kitlenin belirlenmesi sağlanır.
 • Doğru anahtar kelimelerin belirlenmesi için anahtar kelime analizi yapılır.
 • Sektördeki rakipler analiz edilerek rakiplerin başarı elde etme yolları araştırılır.
 • Web sitesinin mobil uyumlu olması ve bu sayede mobil cihazlar üzerinden de müşteri kazanması sağlanır.
 • Web site analizi yapılarak sitenin SEO’ya uygun olmayan eksikliklerinin düzeltilmesi sağlanır.
 • Kullanıcı deneyimi, site hızı, başlık etiketleri ve kaliteli içeriklerin edinilmesi sağlanarak site içi SEO çalışmaları yapılır.
 • Kırık linklerin düzeltilmesi ve güvenli sitelerden backlink alınması ile site dışı SEO çalışmaları yapılır.

SEO hizmeti kapsamında yapılan bu düzenlemelerde firmamız SEO analiz araçlarından yararlanır. Bu sayede en etkili sonuçların elde edilmesini ve web sitesinin istenilen özelliklerde hazırlanmasını sağlar. Ayrıca yaptığı işlemler ve işlemlerin yararlılığını gösteren raporları kişilere sunar.

Neden SEO Hizmeti Almalıyım?

Seorative olarak sizlere sunduğumuz SEO hizmetinin kazandıracağı avantajları öğrenmeniz neden bu hizmeti almanız gerektiğini anlamanıza yardımcı olur.

Uzman kadromuzu tercih edecek alacağınız SEO hizmetinin sizlere kazandıracağı avantajlar şunlardır;

 • Uzman SEO ekibiyle çalışma
 • Hedeflenen kitleye daha erken ulaşabilme
 • Stratejik ve planlı SEO çalışmasına sahip olma
 • Marka bilinirliği kazanma
 • Rakiplerin önüne geçme
 • Markanın geleceğe taşınması
 • Satışları artırma
 • Müşteri potansiyelini artırma

Bu avantajları kazanmak için SEO hizmeti almak istiyorsanız vakit kaybetmeden Seorative iletişim kanallarından birisini kullanarak firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.

SEO Hizmetinin Amacı

Alacağınız SEO hizmetinin en temel amacı Yandex, Bing ve Google gibi arama motorlarında üst sıralarda sıralama elde etmektir. Bu sıralama bağlı olarak ziyaretçi trafiğini artırma ve satışların artması gibi amaçları da taşır. Bunun dışında markanın bilinir hale gelmesi ve reklam maliyetlerinin azaltılması gibi amaçları da bulunur. Firmamızın verdiği bu hizmetin amacı ise dijital dünyada SEO uyumlu olan web sitelerin artmasının sağlanması ve bu sayede kullanıcıların aradıklarını kolayca bulabilmeleridir.

SEO Hizmeti Ne Kadar Sürer?

SEO hizmetinin plan, değerlendirme, strateji belirleme ve projelendirme gibi kriterleri vardır. Bu kriterlerin uygulanması ve işe yaraması için belirli bir süreye ihtiyaç vardır. Bu nedenle SEO hizmetinin tamamlanma süresi de bu kriterlerin işlemesine bağlı olarak değişiklik gösterir.

Ortalama olarak bir SEO hizmeti 3-6 ay aralığında tamamlanır. Ancak hizmetin e-ticaret yapan siteler için yapılması durumunda hizmetin tamamlanması 1 yıl veya daha fazla olabilir. Bunun dışında sürekli gelişme yaşayan sektörde varlık sürdüren firmalar için SEO çalışmalarının sürekli yenilenmesi gerekebilir.

SEO Eğitimi

SEO eğitimi hizmeti arama motoru optimizasyonu yapmayı isteyen ve bu konuda teknik bilgisi olmayan kişiler için verdiğimiz bir hizmettir. SEO uzmanımız Kerem Süha Mete tarafından verilen bu eğitim sayesinde işletme ve web sitesi sahipleri temel ve ileri SEO bilgilerini alabilirler. Ayrıca firmalar departman olarak bu eğitimi alarak SEO çalışmalarını başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirler.

SEO Hizmeti Fiyatları

Seorative SEO hizmeti fiyatları alınan hizmetin içeriğine bağlı olarak belirlenir. Bu hizmet web sitesi veya firma bazlı verildiği için SEO’ya uyumluluk sağlayacak işlemler artış veya azalabilir. Bunun için müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirterek ücretsiz teklif almaları gerekir.

Ücretsiz SEO Analizi

Seorative olarak ücretsiz SEO analizi yapıyoruz. Bu analiz sayesinde müşterilerimizin sahip oldukları web sitelerinin SEO’ya ne kadar uyumlu olduğunu ortaya koyuyoruz. Bu analizin sonuçlarına bağlı olarak optimizasyon konusundaki eksikleri tespit ederek web sitesinin SEO dostu hale getirilmesi için çalışmalara başlıyoruz.

Web sitenizin arama motoru sıralamasında gerektiği kadar yükselmediğini düşünüyorsanız ücretsiz SEO analizi yaptırarak eksiklerinizi görebilirsiniz. Ayrıca bu eksiklerin tamamlanması için profesyonel desteği Seorative uzman ekibinden alabilirsiniz.

SEO Hizmetinde Seorative’nin Farkı

Günümüzde web siteleri için SEO hizmeti veren çok sayıda firma bulunur. Seorative bu firmalardan sadece biridir. Bu nedenle insanların neden Seorative’i seçmeleri gerektiği konusunda cevaba ihtiyacı vardır.

SEO hizmetleri için Seorative’yi seçtiğiniz takdirde uzman kadro tarafından sizlere sunulan SEO hizmetinden faydalanma avantajı elde edersiniz. Bu hizmet sayesinde SEO çalışmalarınızın birebir yapılmasını ve böylelikle başarıya ulaşmayı sağlayabilirsiniz. Seorative sayesinde ücretsiz SEO analizi yaptırarak web sitenizin eksiklerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu eksiklerin nasıl giderileceği konusunda danışmanlık alabilirsiniz.