Kurumsal SEO Danışmanlığı

Seorative, kaliteli hizmet anlayışıyla dijital görünürlüğünüzü istikrarlı bir şekilde arttırarak, size daha çok trafik, müşteri ve ürün/hizmet satışı sağlayan SEO odaklı bir dijital pazarlama ajansıdır.

 

Seorative, kendi içerisinde sürekli büyüme yolunda ilerlediği gibi çalıştığı markaları da büyütme amacıyla 2018 yılında 5 senelik tecrübeyle birlikte Kerem Süha METE tarafından kurulmuştur.

 

Önce ekibimizdeki kişilerle, sonra müşterilerimizle birlikte olarak ortak faydayı, sürekli büyümeyi ve ilerlemeyi içeren ilişkiler kovalamaktayız.

About-Dynamic-Image

SEO hizmetimiz, arama sonuçlarında sizin daha görünür hale gelmenizi sağlar. Bu da size trafik artışı, artan ürün/hizmet satışı ve marka bilinirliği olarak geri döner.

Yapacağımız arama motoru optimizasyon çalışmaları temel olarak şu bölümlerden oluşmaktadır: Anahtar Kelime Araştırması, İçerik Geliştirmeleri, Teknik Geliştirmeler, Site Dışı SEO, Raporlama

Arama motoru optimizasyonu, web’teki başarı için olmazsa olmazlardandır. Bize özel SEO stratejilerimizle web siteniz arama sonuçlarında daha yüksek sıralamalar kazanacaktır.

Müşterilerimize en çok kâr getirecek çalışmaları yapıp, sitenize gelen trafiği arttırarak ürün veya hizmet satışlarınızı arttırmaktayız. Ayrıca yapılan bütün çalışmaları detaylı bir şekilde sizlere raporlamaktayız.

Anahtar Kelime Araştırması

Kurumsal veya bireysel olarak işinizle alakalı anahtar kelimeler farklı kaynaklardan derlenir. Size en çok kâr getirecek olan kelimeler belirlenir.

Site İçi SEO

Arama motorlarının sitenize ve içeriklerinize ulaşımı kolaylaştırılır. Google’ın kalite yönergelerine tam anlamıyla uygun güçlü bir site içi yapı oluşturulur.

Link İnşası

Başarılı bir SEO stratejisi için vazgeçilmez bir kısımdır. Bize özel link inşası tekniklerimizle web sitenize yüksek ölçüde değer katıp sıralamalarınızı yükseltmekteyiz.

DİĞER AJANSLARDAN FARKLI YÖNLERİMİZ

Neden Seorative ?

Seorative olarak bir çok dijital pazarlama ajansından farklı olduğumuz yanlar bulunmaktadır. Bir dijital pazarlama hizmeti aldıysanız bazı sıkıntılar veya memnuniyetsizlikler yaşamış olabilirsiniz. Eğer ki daha önce hiç hizmet almamışsanız ise hizmetimiz içerisinde diğer ajanslardan neyi farklı yaptığımızı vurgulamak isteriz.

Sonuç Odaklı Hizmet

Aylarca hizmet verilip, anlamlı başarılar getirilmeyen hizmetler sunmuyoruz. Sonuç ve başarı odaklı başlamakta ve ilerlemekteyiz.

Doğru & Yoğun Çalışmalar

Geçerliliği kanıtlanmış, en güncel dijital pazarlama stratejilerini ve daha fazlasını yoğun bir şekilde uygulamaktayız.

Danışmanlık Değil, Hizmet

Yapılacaklar listesi çıkartıp size iletmekle kalmıyoruz. Sürecin bizzat içerisine girip gerekli iletişimi ve aksiyonu sağlıyoruz.

Hizmet Süresince Bilgilendirme

Her yaptığımız çalışmanın etkisini, sebeplerini veya sonuçlarını sizlerle paylaşmaktayız.

Rutin & Şeffaf Raporlama

Aylık veya proje bazlı çalışmalarımızda aldığınız hizmetin detaylarını aşırı detaylı ve şeffaf bir şekilde sunuyoruz.

Süre Taahhüdü Yok

Hizmet sözleşmelerimizde, 1 sene minimum hizmet süresi veya cayma maddesi gibi bağlayıcı maddelerimiz bulunmamaktadır.

Biz De Sizi Tanımak İsteriz!

Sizi tanımak, ihtiyaçlarınızı, sorunlarınızı öğrenmek ve Seorative olarak size nasıl yardımcı olabileceğimizi görüşmek isteriz.

Ya da bizler ve çalışmalarımız hakkındaki referanslarımızı incelemeye aşağıdan devam edebilirsiniz 🙂

About-CallToAction-Rocket-Image

Özel Stratejilerimizle Kalıcı Başarı

SEO çalışmalarındaki en önemli kriterlerden biri de kalıcılıktır. Web sitenize özel stratejilerimizle risksiz bir şekilde hizmet bitiminden sonra bile etki edecek güçlükte çalışmalar sunmaktayız.

Yapılan Çalışmaların Raporları

Yapılan SEO çalışmalarının raporunu isterseniz detaylı olarak alabilirsiniz. Bunlar başlıca; sitenize gelen trafiğiniz hakkında bilgi, en çok ziyaretçi gönderen kelimeleriniz ve detaylı olarak bütün arama motoru aktiviteleriniz.

SEO, günümüzde online pazarlamanın can damarı haline gelmiştir. İnsanlar arama motorları aracılığıyla her türlü işini halletmektedir. Biz de değerli müşterilerimize yüksek kaliteli ve makul ücretlerde hizmet sunmaktayız. Son olarak gerisini Google’ın son kalite yönergeleri konusunda uzman SEO ekibimize bırakabilirsiniz.

Samanlıkta İğne Olmayın!

İşinize yardım etmemiz ve ilgiyle büyütmemiz için hemen bize ulaşın.