Başarı Hikayelerimiz

Uluslararası Sağlık Sitesi

Yeni kurulmuş olan ve hastalık teşhisi alanında hizmet veren sitede, SEO çalışmalarımız ile kısa sürede aylık 8000 uluslararası trafik sağladık.

Erkesim Hukuk

Organik görünürlüğü olmayan Erkesim Hukuk’ta, 8 aylık SEO hizmetimiz ile aylık 30.000 ziyaretçi ve 500'den fazla kelime ilk sayfada!

Nubebe

Ufak bir marka bilinirliği haricinde organik trafiği olmayan Nubebe’de, güçlü rakiplere rağmen 80’den fazla hedef kelimesini ilk 3 sıraya yükselttik!

Sanat Malzemeleri Sitesi

Sektöründe öncü hobi ve sanat malzemeleri satan eticaret sitesinin organik trafiğini, geçen seneye oranla %110 artırdık.

Boğaziçi Enstitüsü

Online eğitim sitesinin sıfıra yakın olan organik görünürlüğünü, aylık 100.000’den fazla ziyaretçiye yükselttik.

Nezih Kırtasiye

Kapsamlı SEO çalışmalarımız ile Nezih Kırtasiye’de, bir önceki yıla oranla, %200’den fazla organik trafik artışı sağladık.

Uluslararası Hastane Sitesi

Hastane sitesinin yazılım değişikliği sebebi ile yaşanan trafik kaybını önleyerek, eski trafik rakamlarından daha iyi seviyelere yükseltmeyi başardık.

Lüks Giyim Markası

Lüks giyim markasına ait ürünlerin satışını yapan eticaret sitesinde, yeni kurulmasına rağmen, aylık 4200 ziyaretçiye ulaştık.

Ev Tekstil Markası

Sektöründe lider ev tekstil markasında, marka kelimeleri hariç organik görünürlüğü olmayarak başladığımız çalışmalarımızda, organik ziyaretçi sayısını aylık 5000’e yükselttik.